61f683b336b connecting link

 رابط زنجیر سایز 10 میلیمتر

رابط زنجیر فولادی سایز 10 برای اتصال زنجیر فولادی سایز 10 میلیمتر که از کاربردی ترین سایز های زنجیر می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

 

رابط زنجیر سایز 10 میلیمتر اغلب برای تولید اسلینگ های زنجیری تک یا چند شاخه و به منظور اتصال زنجیر با حلقه اسلینگ مورد استفاده قرار می گیرد.

 

رابط زنجیر سایز 10 مانند یکی از دانه های زنجیر با قابلیت باز شدن و اتصال دوباره تولید شده و دارا یک پین و بوش می باشد و در گرید های فولادی G80 تولید شده است.

 

در لیفتینگ بار با جرثقیل و همراه با اسلینگ های زنجیری از رابط زنجیر استفاده گسترده ای می شود.

مشخصات فنی و گرید رابط زنجیر سایز 10 میلیمتر

گرید G80 که به گرید خشکه نیز شناخته می شود از گر کاربرد ترین گرید های فولادی در تولید زنجیر خشکه و اتصالات زنجیر از جمله رابط زنجیر محسوب می شود. در تولید رابط زنجیر سایز 10 میلیمتر از گرید های پر کربن فولادی استفاده شده که همراه با عملیات سخت کاری حرارتی به منظور بالا بردن دو مشخصه مکانیکی تنسایل و سختی سطحی تولید می شود.

این دو مشخصه کیفی از رابط زنجیر سایز 10 میلیمتر بصورت موازی با یکدیگر بالا می روند و باعث می شوند که رابط زنجیر فولادی G80 سایز 10 میلیمتر دارای حداقل سختی سطحی 47 راکول در مقابل با سایش و حداقل تنسایل کششی 800 نیوتن بر میلیمتر مربع را داشته باشد. بازرگانی جنرال بکسل وارد کننده سایز های مختلف رابط زنجیر در ایران می باشد.