7ce1313

مشخصات زنجیر گرید 80

زنجیر گرید80 ازقدرت خیلی بالایی برخوردار میباشد که برای بارهای تناژ دار سنگین مصرف میشود. زنجیر گرید G80 از جنس فولادی تولید شده است که تحت عملیات حرارتی قرار گرفته است تا مقاومت سایشی (سختی) و همچنین تنسایل کششی آن بالا رفته و به درجه بالای 800 کیلو نیوتن بر میلیمتر مربع رسیده است.

زنجیر گرید G80 دارای بیشترین مصرف در میان تمام گرید های زنجیر در صنایع و ماشین آلات و به منظور لیفتینگ در اسلینگ های زنجیری و جرثقیل های سقفی است.

زنجیر G80 أر ترکیبات آلیاژی خود از درصد متوسط و بالایی کربن استفاده می کند که سبب بالا رفتن تنسایل مقاومت کششی آن می شود.

.

علاوه بر درصد بالاتر کربن عملیات سخت کاری حرارتی به منظور افزایش سختی سطحی (مقاومت سایشی) و تنسایل نیز بر روی زنجیر گرید G80 صورت گرفته است که تنسایل 800 نیوتن بر میلیمتر مربع را به این گرید زنجیر می دهد. از زنجیر G80 فولادی برای تولید اسلینگ های زنجیری که در لیفتینگ بار بکار گرفته می شوند استفاده می شود. از دیگر کاربری های زنجیر فولادی G80 در اتصالات جرثقیل های سقفی برقی و دستی زنجیری، پولیفت های زنجیری و وینچ های زنجیری می باشد.

پوشش سطحی زنجیر فولادی G80

با توجه به استفاده از فولاد در تولید زنجیر G80 و آسیب پذیری فولاد در برابر خورنده های محیطی از جمله آب و رطوبت اغلب زنجیر G80 ]مراه با آبکاری و یا پوشش سطحی بکار گرفته می شود. آبکاری به روش گالوانیزه سرد با فلز زینک که به رنگ نقره ای براق دیده می شود و فسفاته سطحی زنجیر که به رنگ مشکی مات دیده می شود دو روش برای افزایش مقاومت سطحی زنجیر G80 است.

واردات زنجیر فولادی G80 در جنرال بکسل

بازرگانی جنرال بکسل وارد کننده زنجیر های فولادی گرید G80 در سایز های 6X18 الی 42X126 می باشد. این زنجیر ها بصورت بشکه ای و به رنگ مشکی مات و بصورت فسفاته وارد می شوند و بصورت کلی و جزئی به فروش می رسند. در صورت سفارش و خرید زنجی G80 از برند های معتبر مانند کروزبی این محصولات همراه با سرتیفیکت تولید کننده به مشتریال عرضه می شوند. این زنجیر های فولادی بصورت مجزا و یا در صورت نیاز همراه با متعلقاتی چون قلاب و شگل و حلقه اسلینگ عرضه می گردند