bf03dgustav germany Copy

مشخصات سیم بکسل آسانسوری سری PAWO F3 گوستاولف

 

سیم بکسل آسانسوری گوستاولف سری PAWO F3 از نوع مغز کنفی تولید می شود. در واقع یک تفاوت قابل توجه به سیم بکسل آسانسوری ساده با ساختار 8X19 با ساختار F3 گوستاولف وجود دارد با اینکه هر دو مغز کنفی هستند. ساختار F3 سیم بکسل آسانسوری گوستاولف از یک لایه میانی از استرند یا رشته های فولادی بین لایه بیرونی و مغزی کنفی استفاده کرده و در واقع مغزی کنفی آن با قطر بسیار کمی استفاده شده است.

 

 

از نظر انعطاف باید گفت که ساختار 8X19 سیم بکسل آسانسوری با انعطاف بیشتری نسبت به سیم بکسل آسانسوری سری PAWO F3 گوستاولف تولید می شود اما از نظر مقاومت کششی و مقاومت در برابر خزش در رده پایین تری قرار دارد.


سیم بکسل آسانسوری سری PAWO F3 گوستاولف با تنسایل 1560 نیوتن بر میلیمتر مربع و در سایز های 8 میلیمتر الی 20 میلیمتر تولید می شود. یکی از مهمترین مشخصات کیفی این سیم بکسل مقاومت ایده آل آن در برابر خزش می باشد. خزش که تغییر طول دائمی یا به بیان ساده تر کش آمدن سیم بکسل تحت تنش های کششی طی مدت زمان کاری بالای اتصال بر روی کابین آسانسور است مهمترین دلیل تعویض این سیم بکسل ها محسوب می شود. ضریب امنیتی بکار گرفته شده در سیم بکسل آسانسوری گوستاولف نیز اغلب بالاتر از دیگر نمونه های موجود در بازار می باشد.

بازرگانی جنرال بکسل عرضه کننده انواع سیم بکسل، زنجیر و کلیه اتصالات لیفتینگ آماده فروش سیم بکسل آسانسوری اصلی گوستاولف آلمان همراه با سرتیفیکت به مشتریان گرامی است.