مگنت صنعتی 200 کیلوگرم

مگنت صنعتی با ظرفیت 200 کیلوگرم ابزاری کارگاهی می باشد که در لیفتینگ ورق های فلزی اغلب از جنس آهنی و فولادی مورد استفاده قرار می گیرد. در تولید مگنت صنعتی 200 کیلوگرمی اغلب از ضریب امنیتی حداقلی 2:1 استفاده شده بدین معنا که اغلب برند ها ضرفیت لیفتینگ مگنت 200 کیلویی را با بار 400 کیلویی تست می کنند.

لازم به ذکر است که قابلیت لیفتینگ مگنت های صنعتی به شدت تابع کیفیت سطح می باشد و کارخانجات در مرحله تست از ورق های آهنی بسیار صاف و تمیز و با ضخامت بالای 4 سانتی متر استفاده می کنند.

این شرایط در حالت عادی و عملا در لیفتینگ های کارگاهی و کارخانه ای اتفاق نمی افتد و سطح بار یا کاملا صاف نبوده و دارای انحنا است و یا کاملا تمیز نیست که قابلیت لیفتینگ بار با مگنت صنعتی را کاهش می دهد.

 

مگنت صنعتی 200 کیلویی یک ابزار کاملا دستی و بدون نیاز به شارژ می باشد. این مگنت از یک اهرم دستی استفاده می کند که بخش داخلی مگنت را به گردش در آورده و سبب اتصال و یا جدا شدن بار از مگنت می شود. گردش اهرم مگنت صنعتی در یک جهت سبب هم سو شدن قطب های آهنرباهای ثابت و متحرک در ساختمان مگنت صنعتی و گردش در جهت عکس سبب خلاف سو شدن و از بین بردن قابلیت مگنت آهنرباها در داخل ساختمان مگنت صنعتی می شود. بازرگانی جنرال بکسل عرضه کننده مگنت صنعتی در تناژ مختلف در ایران است.