سیم بکسل آسانسوری6X12 + 7FC 

سیم بکسل 12*6 یکی از بافت های متداول و پر مصرف با مقاصد جرثقیلی و بالابری می باشد. اصطلاحا در بازار به سیم بکسل هفت لا نیز معروف می باشد. این بافت با مغزی کنف موجود است و مغزی فولاد ندارد. برای کارهای معمولی از این بافت استفاده می کنند. این دسته از سیم بکسل ها بطور کلی دارای مقاومت کششی بالایی نیستند و استفاده از آنها محدود به کارهای سبک می باشد و به هیچ وجه در کار لیفتینگ مورد استفاده قرار نمی گیرند.

این ساختار از سیم بکسل تحت نام سیم بکسل هفت لا کنف شناخته می شود چرا که علاوه بر داشتن مغزی کنفی، در وسط هر یک از 6 استرند آن نیز از یک لایه کنفی استفاده شده است.

 

سیم بکسل هفت لا دارای کمترین وزن واحد طول در تمامی ساختار های سیم بکسل با قطر برابر بوده و به سبب استفاده از کنف بجای فولاد در بخش عمده ای از ساختار قیمت پایین تری نیز دارد. انعطاف سیم بکسل هفت لا کنف 6X12+7FC بیشتر از تمامی دیگر ساختار ها و مقاومت کششی آن کمتر می باشد. سیم بکسل 6 رشته هفت لا کنف اغلب با بکارگیری مفتول های فولادی با تنسایل مقاومت کششی 1560 نیوتن بر میلیمتر مربع تولید می شود و بصورت آبکاری شده به روش گالوانیزه سرد به بازار عرضه می شود.

 

6d28f1

کاربری های سیم بکسل هفت لا کنف 6X12+7FC

از آنجایی که مقاومت کششی شیم بکسل هفت لا کنف بسیار پایین است کاربری های غیر لیفتینگ دارد. اغلب در اتصالات گاورنر آسانسور ها که در واقع یک اتصال با حداقل بار می باشد از این ساختار استفاده می شود و از همین رو در دسته سیم بکسل آسانسوری دسته بندی می شود. در صنایع سبک دیگر مانند مرغداری ها نیز از سیم بکسل هفت لا کنف استفاده گسترده ای می شود که اغلب در سایز های ریز تر و برای اتصال اجزای ماشین آلات مرغداری است. بازرگانی جنرال بکسل وارد کننده بافت های مختلف سیم بکسل های فولادی و استیل آماده ارائه مشاوره رایگان جهت خرید و کاربری انواع سیم بکسل، زنجیر، جرثقیل سقفی و ادوات لیفتینگ بار می باشد.